STOP PRZEMOCY - NAGRODY W KONKURSIE PLASTYCZNYM

Dnia 18 grudnia 2014 roku w Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego „Stop przemocy" zorganizowanego przez Starostwo Powiatowe w Limanowej, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej oraz Komendę Powiatowa Policji w Limanowej. Podczas spotkania nagrody wręczali Pan Jan Puchała - Starosta Limanowski, Pani Agata Zięba - Członek Zarządu Powiatu Limanowskiego oraz Pani Monika Nawalaniec - Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej.
Laureatką II miejsca w tym konkursie została Klaudia Cygal z klasy I C, zaś wyróżnienie uzyskała Żaneta Bodziony z klasy II B.
Opiekę merytoryczną nad uczestnikami konkursu sprawowała Pani Anna Rosiek.

2013. Zespół Szkół im.KEN w Tymbarku
By: Fresh Joomla templates